Başbakan vekillerle görüşüyor

Başbakan vekillerle görüşüyor.7999
  • Giriş : 06.05.2008 / 21:00:00

Başbakan Erdoğan, kapatma davasıyla ilgili yol haritasını belirlemek üzere başlattığı milletvekilleriyle görüşme trafiğine bugün de devam etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erdoğan, sürece ilişkin görüş ve önerilerini almak üzere üçüncü 50 kişilik milletvekili grubuyla AK Parti Genel Merkezi'nde bir araya geldi.

Başbakan Erdoğan, AK Parti hakkında açılan kapatma davasıyla ilgili ön savunmanın Yüksek Mahkeme'ye sunulmasının ardından milletvekilleriyle gruplar halinde yaptığı görüşmelerini sürdürüyor. AK Parti İstanbul Miletvekili Güldal Akşit, genel merkeze gelişinde gazetecilerin nasıl bir savunma hazırlandı'? sorusu üzerine, Akşit, "Çok iyi bir savunma hazırladık. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz" cevabını verdi.

AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa ise, AK Parti'nin çok ciddi bir savunma hazırladığına dikkat çekerek, Başbakan Erdoğan ile fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi. Daha sonra AK Parti Genel Merkezi'ne AK Parti Grup Başkan Vekili Sadullah Ergin, AK Parti Kocaeli Milletvekili Nihat Ergün, Ankara Milletvekili Faruk Koca ve diğer milletvekileri giriş yaptı.

AK Parti hakkında açılan kapatma davasına karşı yol haritasını belirlemek üzere daha önce 100 milletvekilinin görüş ve önerilerini alan Başbakan Erdoğan, bugün de 50 kişilik milletvekili grubunu tek tek dinleyecek. Erdoğan'ın milletvekilleriyle görüşmelerini bu hafta içerisinde tamamlaması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious