Başbakan Yardımcısı Gül: Yolumuza devam edeceğiz

  • Giriş : 17.06.2007 / 17:43:00

Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, 'İstedikleri kadar kıskansınlar, yolumuza devam edeceğiz'. dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde önlerine çıkan bütün engellere rağmen mücadeleden yılmadıklarını belirterek, "İstedikleri kadar kıskansınlar yolumuza devam edeceğiz." dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim mitingi çerçevesinde Şanlıurfa'da halka hitap eden Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, "Bugüne kadar Cumhurbaşkanı nasıl seçildiyse kuralı ne olduysa tüm kurallara uyduk. Bizden öncekiler nasıl seçildiyse bunun gereğini de yerine getirdik. Bundan önce 367 yoktu. Ama önümüze 367'yi çıkardılar. Bundan önce 367 yoktu şimdi neden 367'yi karşımıza çıkardılar. Sizin seçtiğiniz birinin Cumhurbaşkanı olmasını istemediler. Halkın seçtiği bir kişiyi Cumhurbaşkanı olarak görmek istemediler. Bunun cevabını siz de sandıkta vereceksiniz." diye konuştu.

Gül, "Gece gündüz demeden 4,5 yıl boyunca halkımıza hizmet ettik. Hepimiz vargücümüzle çalıştık. Buna Türkiye'de şahittir dünyada şahittir. Kim ne derse desin biz yine sizin için halkımız için çalışmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.

Türkiye'de çok önemli hizmetlere imza attıklarını kaydeden Abdullah Gül, "Hakkımızda olmadık dedikodu yaptılar. Hiçbirine aldırmadık. Halkımız için gece gündüz koşturduk. Hastane yaptırdık, okullar yaptırdık. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Bundan sonra da halkımız için en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül'ün konuşması zaman zaman, "Türkiye seninle gurur duyuyor" sloganlarıyla kesildi.

Abdullah Gül de, "Biz de sizinle gurur duyuyoruz" diye cevap verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious