Başbakan'a 7 yıldızlı tatil

  • Giriş : 13.08.2006 / 00:00:00

Başbakan ve ailesi, Antalya'daki tatil köyü Rixos Premium'da, geceliği 7 bin 600 Euro olan villada kalıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Başbakan Tayyip Erdoğan, ailesi ile birlikte Fettah Tamince'ye ait 7 yıldızlı Rixos Premium Oteli'nde kendisine tahsis edilen dubleks villada tatil yapıyor. Önceki akşam otele gelen Başbakan Erdoğan için olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

Havuza paravan

Turistleri rahatsız etmemek için otel girişinde ve içinde güvenlik bulundurulmuyor ancak, Erdoğan ailesinin kaldığı villanın çevresinde 21 kişilik koruma ekibi gece gündüz görev yapıyor. Başbakan ve ailesine tahsis edilen dubleks villanın özel havuzu bulunuyor. Bu arada villanın bahçe ve havuzu, hem gözlerden uzak olmak hem de gazetecilerin görüntü almasını engellemek için yüksek paravanlarla çevrildi. Başbakan Erdoğan gün boyu dışarıçıkmazken, eşi ve çocuklarının da villadan dışarı çıkmadıkları öğrenildi. Başbakan'ın cuma gününe kadar otelde kalması bekleniyor. Başbakan Erdoğan ve ailesi, geceliği 7 bin 600 Euro olan Hector Villaları'nda kalıyor. Normal müşterilere verilmeyen ve bugüne kadar cumhurbaşkanları ve başbakanların dışında konuk ağırlamayan tripleks villanın büyüklüğü bin 100 metrekare.

'Haberim yok'

Otelin sahibi Fettah Tamince ise bu konaklamadan haberi bile olmadığını söyledi. Bodrum'da bulup konuştuğumuz Tamince, "Erdoğan sizin davetliniz olarak mı geliyor, konaklama parası alınacak mı?" sorumuza, "Hayır benim haberim bile yok. Konaklama ücreti tabi ki alınacak" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious