Başbakan'a 'Galatasaray forması'

  • Giriş : 20.06.2006 / 00:00:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve 2. Başkanı Adnan Polat, AK Parti Grup toplantısına gelerek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bazı bakanlar ve milletvekilleri ile görüştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

TBMM'de yapılan AK Parti Grup toplantısını katılarak Başbakan Erdoğan'a Galatasaray forması hediye eden Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve Galatasaray 2. Başkanı Adnan Polat bir süre de İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve bazı milletvekilleri ile sohbet etti.

Basın mensuplarının Konyaspor ile ilgili sorularını yanıtlayan Özhan Canaydın, "Konyaspor kardeş takımımız. Başkanı ile de münasebetlerim üst seviyede. Benim tüm Anadolu takımları ile münasebetim iyidir bir Galatasaraylı olarak." dedi. Devletin üst seviyelerinde bulunan yöneticilerin tüm takımlara aynı seviyede olması gerektiği belirten Canaydın, Meclis'e ziyaret için geldiklerini, sporla ilgili başka bir soru sorulmamasını istedi.

Galatasaray 2. Başkanı Adnan Polat ise Aziz Yıldırım'ın tekrar Fenerbahçe Başkanlığı için aday olacağını açıklamasını nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine; "Ben bu konuda görüşlerimi daha önce bildirdim. Takdir Fener'in. Fener'e hayırlı olsun. Benim için süpriz olmadı" diye cevap verdi. Başbakan Erdoğan'ın Fenerbahçeli olduğunun hatırlatılması üzerine ise Polat, "Başbakan sadece Fenerbahçe'nin değil, tüm spor kulüplerinin başbakanıdır." dedi.

Galatasaraylı yönetecilere, İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu ve bazı milletvekillerinin ilgisi de büyük oldu. Canaydın ve Polat, Başbakan Erdoğan'a üzerinde Başbakan'ın isminin yazılı olduğu 9 numaralı Galatasaray formasını hediye ettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious