Başbakan'a göre Aragones-Daum

Başbakan'a göre Aragones-Daum.14988
  • Giriş : 11.06.2009 / 14:17:00

Sıkı Fenerbahçeliı olan Başbakan Erdoğan, takımının eski hocası Aragones ve tekrar geri dönen Daum'u değerlendirdi. Erdoğan, Rijkard için de net konuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

NTV'de Murat Akgün'ün sorularını yanıtlayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ülke meselerinin yanı sıra taraftarı olduğu Fenerbahçe'nin durumunu da değerlendirdi.

ARAGONES GELDİĞİNDE İŞ BİTMİŞTİ

Geride kalan sezon sonunda taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Fenerbahçe'de yapılan teknik direktör değişikliğini yorumlayan Erdoğan, Aragones'in alınış zamanının çok yanlış olduğunu söyledi. "Sadece teknik direktörle bu iş olmaz. Aragones'in alınış zamanı bence çok yanlıştı. Aragones elinde kimleri bulduysa onlarla devam etti. Türk futbolunu, Türk futbolcusunu bilmiyordu. Sanırım o geldikten sonra transferler bile yapılmıştı." diyen Erdoğan, Daum'a güvendiğini açıkca söyledi.

Erdoğan Daum'un yeniden takımın başına geçmesini, "Daum gerek Fenerbahçe'yi, gerek Türk futbolunu gerekse bazı Türk futbolcularını tanıma konusunda daha iyi. Bu yıl ligimiz yine çok hareketli çok renkli olacak." şeklinde değerlendirdi.

"RİJKARD ÇOK BAŞARILI"

Erdoğan ayrıca Galatasaray'ın başına geçen ünlü teknik adam Rijkard içinse, "Rijkard'da çok başarılı bir teknik direktör futbolculuğu zamanında da çok başarılıydı. Bu bakımdan bu yılın inanıyorum ki maratonu çok daha heyecan dolu olacak." dedi.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*