Başbakana kızdı, seçimlerde aday oldu

Başbakana kızdı, seçimlerde aday oldu.14777
  • Giriş : 12.12.2008 / 20:09:00

17 yıldır ayakkabı boyacılığı yapan Doğan Gezeroğlu ikamet ettiği Yoğurtlu'da mevcut başkana kızınca belde belediye başkanlığın ıiçin adaylığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Erzincan da yaklaşık 17 yıldır ayakkabı boyacılığı yapan Doğan Gezeroğlu (27) ikamet ettiği yoğurtlu beldesinde mevcut başkana kızınca belde belediye başkanlığına Demokrat Partiden adaylığını açıkladı.

Erzincan merkeze bağlı 3 km uzaklıkta bulunan yoğurtlu beldesi Cengiz Topel mahallesi 225 sok no: 16 kat:1 de ikamet eden evli ve iki çocuk Babası Doğan Gezeroğlu 2 dönemdir CHP den Belde belediye başkanı olan Rıza KAZAN hizmet götürmediği için kendisine kızarak Demokrat partiden beldede Başkanlığını açıkladı. Gezeroğlu yaptığı açıklamasında ikamet ettiği beldede kendi evinin önündeki yerini bile kendisinin yaptığını söyleyerek beldede 2 dönemdir başkanlığı elinde tutan Rıza Kazan'ın hiçbir hizmet götürmediğini ifade etti. Bunun üzerine belde halkından da destek alarak belde de Başkanlığa adaylığını koyduğunu belirtti. Yıllardır ayakkabı boyacılığı yapan Doğan Gezeroğlu (27) belde halkından gördüğü ilgi ve destek üzerine böyle bir karar aldığını kendisine oy vermeleri halinde kendinsin değil belde halkının'ın kazanacağını ve bunun için hizmet etmeye hazır olduğunu ifade etti. Kendisine oy veren yada vermeyen herkese şimdiden teşekkür ettiğini ve iddialı olduğunu söyleyen Doğan Gezeroğlu başkanlık yarışında 'bende varım' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*