Başbakan'dan 250 bin bayram tebrik kartı

Başbakan'dan 250 bin bayram tebrik kartı.12858
  • Giriş : 25.09.2008 / 15:14:00

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı dolayısıyla 250 bin tebrik kartı bastırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre, tebrik kartı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başta olmak üzere tüm liderlere de gönderildi.

Erdoğan'ın miting alanında Türk bayrağı önünde el sallayan, AB bayrağı önünde poz verdiği fotoğrafın yer aldığı bayram kartında, ''Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, ülkemize ve milletimize huzur ve esenlikler getirmesini dilerim'' ifadesine yer veriliyor. Tebrik kartında ayrıca AK Parti'nin ''Her Şey Türkiye İçin'' sloganı da yer aldı. Tebrik kartında ayrıca Erdoğan'ın iki küçük kız çocuğuyla çekilmiş fotoğrafları da bulunuyor.

Erdoğan, şehit yakınları ve gazilere de tebrik kartı gönderirken, kartlar devlet protokolünün yanı sıra AK Parti bünyesinde oluşturulan AK İletişim Merkezi'ne (AKİM) başvurarak sorun ve şikayetlerini dile getiren vatandaşlara da postalandı.

Başbakan Erdoğan, çok sayıda vatandaşın yanı sıra parti teşkilatlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve muhtarlara da bayram tebriği yollamaya başladı. Erdoğan'ın bayram kartlarının dağıtımını AK Parti Halkla İlişkiler Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren AKİM gerçekleştiriyor.

Erdoğan'ın bayram kartı gönderirken özellikle kendisine kart yollayanlara öncelik verdiği belirtildi. Kartlar AK Parti örgütlerine, siyasi parti liderleri, valiler, kaymakamlar, yüksek yargı mensupları, rektörler, gazeteciler, köşe yazarları, basın mensupları, mahalle ve köy muhtarları, şehit aileleri, gaziler, sivil toplum kuruluşları, sendikalar, dernekler, odalar, vakıflar, gönüllü teşekküller, işçi ve memur sendikaları, şehit aileleri ve gazi dernekleri, esnaf odaları, ziraat odaları, üretici birlikleri, sanayi ve ticaret odaları, meslek birlikleri, kadın dernekleri, gençlik dernekleri, insan hakları dernekleri ile KKTC'deki dernek ve sendikalara gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*