Başbakan'ın koruması toprağa verildi

Başbakan'ın koruması toprağa verildi.16753
  • Giriş : 04.07.2009 / 20:00:00

Konya'nın Ilgın ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ölen Başbakanlık Koruma Müdürlüğünde görevli polis memuru Bekir Candemir Osmaniye'de toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konya'nın Ilgın ilçesinde geçirdiği trafik kazasında ölen Başbakanlık Koruma Müdürlüğünde görevli polis memuru Bekir Candemir'in (41) cenazesi memleketi Osmaniye'nin Çona köyünde toprağa verildi.

Ilgın Devlet Hastanesi'nden yakınları tarafından alınan Candemir'in cenazesi, memleketi Osmaniye'nin Çona köyüne getirildi. Candemir, için köy camisinde düzenlenen cenaze törenine kazada hafif yaralanan eşi Neriman kızı Esra ile oğlu Ekrem Candemir'in yanı sıra yakınları ve mesai arkadaşları katıldı.

Törende Candemir'in Edirne'den gelen asker kardeşi İbrahim Candemir, fenalık geçirdi, eşi, kızı ve oğlu ise yakınlarının yardımıyla güçlükle ayakta durabildi.

Cenaze, namazın ardından gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Başbakanlık Koruma Müdürlüğünde görevli olduğu ve bir süre önce yıllık izine ayrıldığı bildirilen Bekir Candemir, hasta annesi Hatice Candemir'i ziyaret etmek için Adana'ya giderken, yönetimindeki 06 M 6630 plakalı otomobilin, Konya'nın Ilgın ilçesi Otogar Kavşağı'nda Murat B. (25) idaresindeki 06 MFU 65 plakalı otomobile arkadan çarpması sonucu hayatını kaybetmişti. Kazada, eşi Neriman (39), çocukları Ekrem ve Esra ile yeğenleri Yeliz Candemir (5) ve Deniz Candemir yaralanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*