Başbakan’ın son durumu (2)

  • Giriş : 17.10.2006 / 00:00:00

Başbakan Erdoğan’ın sağlık durumu ile ilgili son dakika bilgilerini anında size ulaştırmaya devam ediyoruz. İşte son durum!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Güven Hastanesi’nde kardiyoloji servisinde tedavi altına alınan Erdoğan’ın tansiyon ve kan şekerinin düştüğü belirtildi. Hastaneye gelindiğinde aracının kilitlenen kapısını açamayan Erdoğan’ı korumalar camı kırarak acil servise götürdü. Olay anında panik yaşayan bazı korumaların, ’doktor’ diye bağırdığı öğrenildi. Kardioloji servisinde ilk tedavisi yapılan Erdoğan’ın tomografisinin çekildiği belirtiliyor.

Başbakanlık sözcüsü Akif Beki, Erdoğan’ın kan şekerinin düşmesiyle ilgili bir rahatsızlık yaşadığını, tüm tetkiklerinin yapıldığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, kaygılanacak bir durum olmadığını açıkladı.

Erdoğan’ın hastaneye kaldırıldığı haberi Ankara’ya bomba gibi düştü. Abdullah Gül ve AKP kurmayları, çok sayıda milletvekili, Erdoğan’ın kaldırıldığı Güven Hastanesi’ne gittiler.

Başbakan’ın durumuyla ilgili veren Dışişleri Bakanı Abdullah Gül ise, "Telaş edecek bir durum yok. Yoğun programının getirdiği yorgunluk ve orucun da etkisiyle Başbakanımızın şekerinin düştüğü tespit edildi." dedi.

Hastane Başhekimi de Erdoğan’ın aşırı yorgunluk ve oruçla ilgili olarak bir rahatsızlık yaşadığını ve tüm hayati fonksiyonlarının yerinde olduğu, sağlığının iyi olduğunu açıkladı. Erdoğan’ın geceyi hastanede geçirip geçirmeyeceğine tetkiklerden sonra karar verilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious