Başbakanlık Müşavirliğine atama

Başbakanlık Müşavirliğine atama.10745
  • Giriş : 09.07.2009 / 10:32:00

Başbakanlık İnsan Hakları Başkanı Prof. Dr. Hasan Tahsin Fendoğlu, Başbakanlık Müşavirliğine atandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Bazı müsteşar ve genel müdür yardımcıları ile il müdürlerinin atama ve yer değiştirmelerine ilişkin kararlar, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Başbakanlık İnsan Hakları Başkanı Prof. Dr. Fendoğlu, Başbakanlık Müşavirliği'ne atanırken, Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulunda boş bulunan üyeliklere, Tülin Alıç ve Cemil Zeybek getirildi.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcılığı'na Adalet Başmüfettişi Cengiz Güler, Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı'na Bakanlık Başmüfettişi Muhammet Gedik, Ulaştırma Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı'na Talat Aydın, Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliğine Özay Atbaş atandı.

Ayrıca, Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Erkan Gülderen, Kırşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Fuat Dursun, Çanakkale İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne Osman Çakmak, Kırklareli İl Çevre ve Orman Müdürlüğüne de Fikri Erbaş getirildi.

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü Adana Meteoroloji Bölge Müdürü İdris Coşkun da bir başka göreve atanmak üzere, bu görevinden alındı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*