Başbakan'ın baba ocağı üzgün

  • Giriş : 17.10.2006 / 00:00:00

Başbakan’ın ani rahatsızlığı, baba ocağı Güneysu’da da üzüntüye neden oldu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ani rahatsızlığı, baba ocağı Rize’nin Güneysu ilçesinde üzüntüye neden oldu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Güneysu ilçesi Merkez Mahallesi’nde oturan akrabaları ve hemşehrileri geçmiş olsun dileklerini dile getirdi.

Başbakan Erdoğan için ’o benim canım ciğerimdir’ diyen dayısı Saim Mutlu (70), yeğeninin rahatsızlanıp hastaneye kaldırılması nedeniyle oldukça üzüldüğünü belirtti. Geçmiş olsun ve acil şifalar temennisinde bulunan Mutlu, "Hastalandığı haberini alınca üzüldüm. O benim canım ciğerimdir. Ama önemli bir şeyi yokmuş. Bu da geçer. İnşallah bir an önce sağlığına kavuşur. Allah şifalar versin." dedi. Mutlu, ailelerinde kalp ya da şeker rahatsızlığı bulunmadığını da sözlerine ekledi.

Başbakan Erdoğan’ın Güneysulu hemşehrisi Ali Karslı ise, Erdoğan’ın rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldığını televizyondan öğrendiğini söyledi.

Erdoğan’a acil şifalar dileyen Karslı, "En kısa zamanda iyileşmesini diliyorum. Umarım bir an önce iyileşip görevinin başına döner. Ülkemizin ona ihtiyacı var." dedi.

Başbakan’ın hemşehrisi Nuri Kaba da Başbakan Erdoğan’ın en kısa zamanda iyileşeceğine inandığını kaydederek, "Ona kolay kolay bir şey olmaz. Dualarımız hep onunla." diye konuştu.

Başbakan Erdoğan’ın hastalandığını, CİHAN muhabirinden duyan ilkokul öğrencisi Kardelen Gökdemir, "En son Rize’ye geldiğinde bana oyuncak vermişti. Hastalandığını duyunca üzüldüm. Acil şifalar diliyorum." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious