Başesgioğlu: 2010 için risk yok

Başesgioğlu: 2010 için risk yok.13020
  • Giriş : 19.11.2008 / 14:30:00

Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, basketbolda 2010 yılında Türkiye'de yapılacak dünya şampiyonası için herhangi bir riskin bulunmadığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Başesgioğlu, İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da gerçekleştirilecek şampiyonayla ilgili yaptığı açıklamada, İzmir'deki tesisin hazır olduğunu, Ankara'da yapılacak spor salonu için de temel atma aşamasına gelindiğini, en kısa zamanda temel atıp, salonun inşaatının çok kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

Antalya'da yapılacak maçların oynanacağı salonun temelinin de atıldığını hatırlatan Başesgioğlu, İstanbul'daki Sinan Erdem Spor Salonu'nun kaba inşaatının tamamlandığını, bu salonun da en kısa zamanda bitirileceğini kaydetti.

''2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için taahhütlerimizi yerine getireceğiz'' diyen Devlet Bakanı Başesgioğlu, ''Başbakan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takip ve desteğiyle, tesisler en kısa zamanda tamamlanacaktır. Şampiyona için herhangi bir risk yok. Bu şampiyonayı, ülkemizde en iyi şekilde gerçekleştireceğiz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*