Başeskioğlu'nun en mutlu günü

Başeskioğlu'nun en mutlu günü.9729
  • Giriş : 25.10.2008 / 23:17:00

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu'nun oğlu Mustafa Çağrı Başesgioğlu, Damla Oruç ile evlendi. Çiftin nikah şahidi ise Başbakan Erdoğan ve Yargıtay Başkanı Gerçeker'di.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sheraton Otelindeki düğünde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker, nikah şahitliği yaptı.

Başbakan Erdoğan, düğüne eşi Emine Erdoğan ile katılırken, nikahı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kıydı. Gökçek'in nikahı kıymasının ardından, Başbakan Erdoğan gençlere mutluluklar diledi.

Erdoğan, ''Evlilik uzun bir yolculuk. Veysel'in ifade ettiği gibi 'Uzun ince bir yoldayız. Gidiyoruz gündüz gece.' Bunun sıkıntılı günleri olacak, mutlu günleri olacak. Sevinçte de kederde de bunu aynı duygular içerisinde paylaşacaksınız'' dedi.

Başbakan Erdoğan, daha sonra evlilik cüzdanını geline verdi.

Düğüne, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen, Devlet Bakanı Sait Yazıcıoğlu, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Ankara Valisi Kemal Önal, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Hilmi Bengi, Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok da katıldı.

Öte yandan, Başbakan Erdoğan'ın otele geldiği sırada görüntü almak isteyen Hürriyet Gazetesi'nin foto muhabiri Selçuk Şenyüz ile otelin güvenlik görevlisi arasında tartışma yaşandı. Kavgaya dönüşen tartışmada yere düşen Şenyüz, basın mensubu arkadaşlarınca Güven Hastanesi'ne götürüldü. Şenyüz'ün sağ kolunun kırıldığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*