'Basit hatalar yapınca mağlup olduk'

  • Giriş : 23.11.2006 / 00:00:00

Galatasaray Teknik Direktörü Erik Gerets, Şampiyonlar Ligi'nde Bordeax'ya basit hatalar sonucunda mağlup olduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Basın toplantısında futbolcularının eleştirilmemesini de isteyen tecrübeli çalıştırıcı, "Eğer birisinin üzerine tabanca doğrultacaksanız benim üzerime doğrultun, oyuncularımın üzerine değil," diye konuştu.

Arda'nın maçta kırmızı kart görmesinin ardından oyun sistemelerinin bozulduğunu belirten Gerets, ''Kart sonrası oyun disiplininden uzaklaştık. Hasan Şaş'ı da kırmızı kart görmemesi için çıkardım. Hasan, duygusal bir oyuncu. Kırmızı kart görme riski vardı. Oyun düzenimiz iyiydi. Taktiğimiz doğruydu. İlk yarı gol için fırsatlar da yakaladık,'' dedi.

Bir gazetecinin transfer yapılıp yapılmayacağı yönündeki soruya ise Gerets, bunun yönetim ve teknik kadronun bir araya gelerek tartışacağı konu olduğu şeklinde cevap verdi.

-FUTBOLCULAR: "ÜZÜGÜNÜZ"

Karşılaşmanın ardından çıkışta basın mensuplarına açıklama yapan Sarı-kırmızılı futbolcular, oldukça üzgün olduklarını söylediler. Galatasaray kafilesi, bu gün özel bir uçakla İstanbul'a dönerek cumartesi günü Sivasspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başlayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious