Başka bir sonç beklemiyorduk

Başka bir sonç beklemiyorduk.17002
  • Giriş : 17.05.2009 / 22:54:00

Galatasaray İkinci Başkanı Mehmet Helvacı, Gençlerbirliği galibiyetini değerlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Mehmet Helvacı, Gençlerbirliği karşısında alınan 2-1'lik galibiyetin kendileri için beklenilen bir sonuç olduğunu söyledi.

Maçtan sonra gazetecilere açıklama yapan Helvacı, bugünün Galatasaray için önemli bir tarih olduğunu belirterek, ''Bugün UEFA Kupası'nı kazanmamızın yıldönümü. Bu nedenle zaten galibiyet dışında bir sonuç beklemiyorduk. Kazanmak istiyorduk ve başardık. Bundan sonra kalan maçlarımızı da kazanmak için sahaya çıkacağız'' diye konuştu.

Helvacı, 19 Mayıs Salı günü Fenerbahçe ile yapılacak dostluk maçı aleyhine tribünlerden yapılan tezahüratların hatırlatılması üzerine, bunu olumlu karşılamadıklarını kaydederek, ''19 Mayıs önemli bir bayram. Galatasaray-Fenerbahçe maçları da taraftarlar için bir bayram. İki bayram bir arada olacak. Burada yapılan tezahüratlar hoş değil. Biz her zaman taraftarlarımızın bize destek olmalarını bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

Mehmet Helvacı, sezon sonunda teknik direktör Bülent Korkmaz ile devam edilip, edilmeyeceği şeklindeki bir soru üzerine de ''Sezon bitmeden bu tür sorulara yanıt vermiyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*