Başkan açıkladı: Emre'yi bırakmayız!

Başkan açıkladı: Emre'yi bırakmayız!.22503
  • Giriş : 30.11.2016 / 11:35:00

Emre Belözoğlu için Başakşehir Başkanı'ndan açıklama geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, tecrübeli futbolcu Emre Belözoğlu'nun Fenerbahçe'ye geri döneceği iddialarına yanıt verdi.

Gümüşdağ, henüz yaşça küçük bir takım olduklarını belirterek Emre Belözoğlu'na da teklif gelmediğini, gelse dahi bırakmayacaklarını söyledi.

Lider durumda bulunan İstanbul ekibinin patronu, konuyla alakalı değerlendirme yaparak, “Biz daha 2.5 yaşında olan bir kulübüz. Yaşça küçüğüz ama temelini doğru attığımız ve üzerine doğru hamleler yaparak başarılı olmak isteyen bir kulübüz. Hocamızla çalışmamızın sürekliliği, başarılı olma faktörümüzün bana göre en önemli nedenidir. Bizim zaten hedefimiz ilk 4’ün içinde olmak. Sürekli ilk 4’ün içinde olursak da bu genç kulüp ileride çok daha iyi yerlere gelecektir” diye konuştu.

‘Ben müsade etmem’

Emre hakkında net konuşan Gümüşdağ, “Emre için bir şeyler yazılıp çiziliyor. Bunu sizin aracılığınızla çok net bir şekilde ifade ediyorum. Şu ana kadar kaptanımız Emre için en ufak bir teklif gelmemiştir. Eğer gelseydi zaten benim haberim olurdu. Gelse bile asla ve asla bir yere gitmesine müsade etmem. Önümüzdeki sezon sonuna kadar mukavelesi var. Lideriz ve Emre bizim en önemli oyuncumuz. Şu anda da kaptanımız ve kaptanımız olmaya devam edecek” değerlendirmesini yaptı.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*