Başkan adayından hergün yemek vaadi

Başkan adayından hergün yemek vaadi.9716
  • Giriş : 02.02.2009 / 20:12:00

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hayrettin Barut, belediye başkanı seçilmesi halinde şehir merkezinde günde 3 öğün ücretsiz sıcak yemek vereceklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Seçim bürosunda basın toplantısı düzenleyen Barut, Afyonkarahisar'da fakir ile zengini aynı sofrada buluşturacaklarını belirtti. Barut, bu işi nasıl yapacağını ise şöyle açıkladı: "Cenaze sahiplerinin İmaret Camii'nde yemek vermelerini sağlamak suretiyle zengin ile yoksulu aynı sofrada buluşturacağız."

İmaret'in adını 'Çorba Evi' olarak değiştireceklerini aktaran Barut, burada ayrıca 24 saat kesintisiz sıcak çorba ikramı yapılacağını kaydetti. Sabah işe ve okula giden herkesin burada çorba içebileceğini dile getiren Barut, "Burada içerisinde yüksek kalori bulunan çorbalar seçilerek verilecek. Çorba evinin ve diğer verilecek çorbanın giderleri yardımsever vatandaşlarımız tarafından karşılanacak." dedi.

Bir önceki dönemde belediye başkanlığı yaptığını ve tecrübesi olduğunu hatırlatan Hayrettin Barut, bu sefer dersine iyi çalıştığını kaydetti. Afyonkarahisar halkı ne isterse onu yapacaklarını belirten Barut, "Onlar isteyecek biz yapacağız. Amacımız Afyonkarahisar'ı daha iyi yerlere getirmek." diye konuştu. Afyonkarahisar için çok sayıda projesi olduğunu belirten Barut, bu projeleri önümüzdeki günlerde açıklayacağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*