Başkan ayağa kalktı

Başkan ayağa kalktı .13026
  • Giriş : 28.10.2007 / 11:31:00

Rahatsızlığı nedeniyle dinlenen Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, son dönemde yaşanan kötü gidiş üzerine hasta yatağından kalktı;

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

yöneticilere, "Bu sezon çok yatırım yaptık. Gerekli önlemler alınsın" dedi..

Sezona müthiş bir başlangıç yapan Galatasaray, son maçlarda tökezlemeye başlayınca Başkan Özhan Canaydın duruma el koydu.

Sabah gazetesinin haberine göre, geçtiğimiz haftalarda çok kritik bir pankreas ameliyatı geçiren Canaydın, Bordeaux yenilgisi sonrası hasta yatağından kalkarak yöneticilerle bir araya geldi. Fransa'da ilk yarı oynanan iyi oyuna rağmen takımın ikinci yarı tam anlamıyla çökmesi ve maçı kaybetmesi sarıkırmızılıların başkanını endişelendirdi. Canaydın, Mecidiyeköy'deki kulüp binasına giderek Adnan Polat ve yöneticilerle buluştu. İyi Futbol ve başarılı sonuçların yerini 'garip' puan kayıplarına bırakmasını masaya yatıran tecrülebi yönetici, Polat'tan da acilen gerekli önlemleri almasını istedi.

"GALİBİYET SERİSİ ŞART"

Canaydın'ın yöneticilerle yaptığı kısa süreli konuşmada, "Bu sezon önemli yatırımlar yaptık ve lige de iyi başladık. Ancak son dönemde takımda büyük bir düşüş var. Ortada bir sebep de yok. Denizli maçıyla birlikte seri galibiyetler almamız gerekiyor" dediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious