Başkan Canaydın: Takımlarımız hedefe ulaşacak

Başkan Canaydın: Takımlarımız hedefe ulaşacak.13026
  • Giriş : 18.09.2007 / 23:16:00

Yeni sezon öncesi basketbolda yaptığı transferlerle lig için iddialı olan Galatasaray'da, erkek ve bayan takımları, düzenlenen törenle basına tanıtıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Suada'da gerçekleştirilen tanıtım toplantısına, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, başkan yardımcısı Adnan Polat, Basketbol şubelerinden sorumlu yönetici Ahmet Dedehayır, yönetici Haldun Üstünel, Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Ülker Kurumsal İletişim Spor Sponsorlukları Müdürü Hakan Aydınol ile Basketbol takımlarının teknik heyet ve sporcuları katıldı.

Toplantıda, Adnan Polat, Hakan Aydınol ve Ahmet Dedehayır ile basının önüne geçen başkan Özhan Canaydın, Basketbol takımlarıyla ilgili bilgi verdi. Canaydın, Galatasaray Kulübü'nün, Türkiye'de basketbolun bilinçli bir şekilde yayılması için çaba gösterdiğini, önümüzdeki dönemde de bu spora yatırımlar yapacağını ifade ederek, “Takımlarımız, Türk basketbolunda unutulmaz seneler yaşamışlardır. İyi ve kötü günlerimiz oldu. Onları aştığımız kanaatindeyim. Ülker ile yaptığımız birliktelikle, hedeflerimizi belirleyerek, bu hedeflere ulaşma çabası gösteriyoruz. Takımlarımızın adım adım hedeflerine ulaşacağına inanıyorum” dedi.

Özhan Canaydın, takımlarının hem lig, hem de Avrupa'da mücadele edeceğini hatırlatarak, “Lig ve Avrupa kupası mücadelelerini sürdürecek olan bayan ve erkek takımlarımızın, yeni sezonda gerek lig, gerek Avrupa kupası mücadelelerinde arzulanan başarıyı yakalayarak, kulübümüzü en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” diye konuştu.

Canaydın, hedeflerinin ligde şampiyonluk olduğunu da dile getirerek, “Katıldığı her spor mücadelesinde birinciliği hedefleyen kulübümüzün, basketbolda geçtiğimiz sezon aldığı dereceler ilk bakışta yeterli görülmese de önümüzdeki dönem için umut verici niteliktedir” şeklinde görüş belirtti.

Yönetim olarak, gerekli çalışmaları yaptıklarını da dile getiren Canaydın, taraftarlardan, kombinelere ilgi göstermesini istedi.
Başkan yardımcısı Adnan Polat da kulüpte birçok alanda yenilenmeye gittiklerini ifade ederek, bu yeniliklerin erkek ve bayan Basketbol takımlarını da kapsadığını söyledi.

Polat, özellikle bu sezon bayan takımından Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde şampiyonluk beklediklerini, Avrupa'da mücadele edecek Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı'nın da iyi sonuçlar alacağına inandığını kaydetti.

Tanıtım toplantısında, Galatasaray bayan ve erkek Basketbol takımı oyuncuları, basın mensuplarına tanıtıldı ve fotoğraf için poz verdi. Tören, iftar yemeğiyle sona erdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious