Başkan Durak, Altın Koza'da emeği geçenlere teşekkür etti

  • Giriş : 19.06.2006 / 00:00:00

Türkiye Belediyeler Birliği ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, 13. Altın Koza Film, Kültür ve Sanat Festivali ile ilgili yapılan eleştirileri doğal bulduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçen hafta Ankara, İstanbul ve Antalya'da çeşitli temaslarda bulunduğunu belirten Başkan Durak, "Buradaki görüşmelerimde festivalle ilgili beklediğimden çok daha olumlu eleştiri aldım" şeklinde konuştu.

Başkan Durak, "Aldığımız her türlü eleştiriyi değerlendiriyoruz. İnanıyorum ki, ilgili arkadaşlarımız bu eleştirileri değerlendirip, önümüzdeki festivallerde olumlu hale getirecektir. Kaldı ki, düğün ve törenlerde de insanlarımız ev sahibinde kusur bulurlar. Ev sahibini eleştirirler. Ya yerini, ya müziği, ya salonu veya yemeği beğenmezler. Bu doğaldır. Ne var ki, bu eleştirilerin yapılması, yapılmamasından daha iyidir. Dost acı söyler misali. Bu eleştirileri bir dost tavsiyesi olarak alıyoruz." dedi.

2 yıl önce Adana'daki meslek oda temsilcilerinin kendisini makamında ziyaret ederek, festivalin yeniden start alması için öneride bulunduklarını hatırlatan Başkan Durak, emeği geçenlere teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious