Başkan Durak, artist oluyor

  • Giriş : 02.08.2006 / 00:00:00

Başkan Durak'a “Beyaz Gelincik” dizisinden rol teklifi geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ve çekimleri Adana'da yapılan "Beyaz Gelincik" dizisinin yapım ekibi, çekimlerin Adana'da yapıldığını kanıtlayabilmek için Türkiye Belediyeler Birliği ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak'a dizide oynama teklifinde bulundu.
Genel Koordinatör Feridun Koç, Yapım Sorumlusu Hülya Gürsoy ile Yapım Danışmanı Muhittin Elibol, Başkan Durak'ı makamında ziyaret ederek, diziye verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti. Beyaz Gelincik yapım ekibi ayrıca Başkan Durak'a plaket sundu.

Yapım Sorumlusu Hülya Gürsoy ile Yapım Danışmanı Muhittin Elibol, kendilerine gelen ilginç maillerden bahsetti.

Gürsoy, kendilerine gelen maillerde dizinin çekildiği yerin Adana olduğuna inanılmadığını belirterek, "Adana'nın bugünkü halini bilmeyenler böylesine tepki gösteriyorlar. Görüntülerin Adana'ya ait olduğuna inanmıyorlar. Yaz dolayısıyla ara verilen dizi çekimleri Ağustos ayında başlayacak. 18 Eylül 2006 tarihinden itibaren de yayına girecek. Dizide sizi de aramızda görmek istiyoruz. İnsanlar sizi izlesin ki, çekimlerin Adana'da yapıldığına inansın." dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak ise dizinin Adana'nın tanıtımına çok katkısı bulunduğunu dizide oynamaktan da gurur duyacağını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious