Başkan mahkemeye çıkarıldı

Başkan mahkemeye çıkarıldı.12432
  • Giriş : 14.12.2008 / 15:13:00

İstanbul Channel eski sahibi ve ORT'nin imtiyaz sahibi Osman Güzelsu ile iş adamı Remzi Karaarslan'ın ölümüyle, bağlantısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Gölköy ilçesi Damarlı Belde Belediye Başkanı Niyazi Çelenk, mahkemeye çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ordu'da bir restoranda çıkan ve İstanbul Channel eski sahibi ve Ordu Televizyonu'nun (ORT) imtiyaz sahibi Osman Güzelsu ile iş adamı Remzi Karaarslan'ın ölümüyle, bir kameramanın yaralanmasıyla sonuçlanan olayla bağlantısı olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Gölköy ilçesi Damarlı Belde Belediye Başkanı Niyazi Çelenk, mahkemeye çıkarıldı.

İki kişinin ölümü bir kişinin ağır yaralanmasıyla sonuçlanan olayla ilgili soruşturmasını sürdüren Perşembe Cumhuriyet Savcılığı, olayın meydana geldiği sırada Damarlı Belde Belediye Başkanı Niyazi Çelenk'in de restoranda olduğunu belirleyince, başkan gözaltına alındı. 3 gündür gözaltında bulunan Niyazi Çelenk, bu sabah Perşembe Adliyesi'ne getirilerek mahkemeye çıkarıldı. Çelenk'in mahkemeye short-land tipi zırhlı araçla getirildiği gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*