Başkan şampiyonluk bekliyor

Başkan şampiyonluk bekliyor.11830
  • Giriş : 06.05.2008 / 23:40:00

Galatasaray Kulubü Başkanı Adnan Polat, cumartesi akşamı Turkcell Süper Lig'de şampiyonluklarını ilan etmek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı-kırmızılı Yönetim Kurulu, Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğunu kazanan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularına Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası'nda bir yemek verdi.

Yemekte konuşan Başkan Adnan Polat, başkanlığı döneminde ilk kupanın tekerlekli sandalye takımından geldiğini vugulayarak, 'Onlara teşekkür ediyorum. Yönetimim döneminde aldığımız ilk kupa oldu. Bizi çok gururlandırdılar. Hedefimiz, tekerlekli sandalye basketbolunda kıtalar arası şampiyonluk kazanmak istiyoruz. Türkiye'nin henüz kıtalar arası şampiyonluğu yok bunu da ilk biz gerçekleştirmek istiyoruz.' diye konuştu.

Başkan Polat, cumartesi akşamı da Turkcell Süper Lig'de şampiyonluklarını ilan etmek istediklerini söyledi. Polat, sözlerini şöyle sürdürdü: 'Artık şampiyonluklar gelmeye başladı. Şimdiki şampiyonluk beklentimiz futbolcularda. Onlardan da şampiyonluk bekliyoruz. Bayan ve erkek Basketbol takımlarından da şampiyonluk bekliyoruz. Eğer bu isteklerimiz olursa Galatasaray, sportif açıdan muhteşem bir sezon geçirmiş olacak.'

'FEDERASYONUMUZUN KARARLARINA SAYGILIYIZ'

Öte yandan bir basın mensubunun Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun Fenerbahçe ile oynanan derbi maçta çıkan olaylar nedeniyle kurulun para cezası verdiğini hatırlatması üzerine Başkan Polat, 'Federasyonumuzun kararlarına saygılıyız.' cevabını verdi..

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Kaptanı Ahmet Mencik, Polat'a, kıtalararası şampiyonanın kasım ayında Japonya'da yapılacağını ifade etti. Mencik, ''Amerika, Avustralya ve Asya şampiyonları arasında Avrupa şampiyonu olarak, kıtalararası şampiyonluğu kazanmak için elimizden geleni yapacağız.'' dedi.

STARGAZETE

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious