Başkanı ayıların ahı tuttu

  • Giriş : 30.08.2006 / 00:00:00

Kalaşnikofla ayı vurduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Uluköy belde Belediye Başkanı Salih Kara bu kez ineklere çarptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kalaşnikofla ayı vurduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığınca hakkında soruşturma açılan Erzincan'ın Uluköy belde Belediye Başkanı Salih Kara'nın kullandığı resmi plakalı araçla ineklere çarptığı kazada, Kara'nın da aralarında bulunduğu 4 kişi yaralandı.

Salih Kara'nın kullandığı 06 EBM 04 resmi plakalı araç Erzincan-Erzurum karayolunun 16. kilometresinde yola çıkan büyükbaş hayvanlara çarptı. Kazada hafif yaralanan Kara ile Yaşar Kocatürk, Mustafa Kocatürk ve Hüseyin Uzun 13 Şubat Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Bu arada, kaza sonrası AK Parti Erzincan milletvekilleri Tevhit Karakaya ve Talip Kaban, Erzincan Belediye Başkanı Mehmet Buyruk ile AK Parti İl Başkanı Yüksel Çakır, yaralıları hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Salih Kara hakkında Kalaşnikofla ayı vurduğu gerekçesiyle Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma açılmış, ayrıca para cezasını çarptırılmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious