Başkanın başına gelene bakın!

Başkanın başına gelene bakın!.7281
  • Giriş : 28.02.2009 / 00:27:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 14:49:38

Muhabirin sorduğu soruya cevap veren konuğun konuşması sırasında bakın başına neler geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:Erdoğan'ın Van mitinginde seslerini duyurmak isteyen bir grup ilginç bir eyleme imza attı. Erdoğan konuşurken Kızıldereli dansları yapan grup, fazlasıyla dikkat çekmeyi başardı. Hele bir röportaj vardı ki hem muhabiri hem de kameramanı zor durumda bıraktı.

İnternethaber'in haberine göre Her dilde etkinlik düzenleyen Rakkas Özel Yetenekler ve Kültür Evi üyeleri, bu seferde sesini duyurmak için miting alanın yanında bulunan ve 4 katlı olan binaların üzerine çıkarak Kızıldereli kıyafeti ile eylem yaptılar. Ellerine uzun sopalar alan ve Kızılderelilerin yerel kıyafetlerine giyen grup, def çalarak dans yaptılar.

BAŞKANIN DİŞLERİ FIRLADI

Buraya kadar herşey normaldi ancak verilen bir röportaj hem başkanı hem de muhabir ile kameramanı zor durumda bıraktı. Yaptıkları eylem ile ilgili ATV'nin sorularını cevaplayan Rakkas Özel Yetenekler Derneği ve Kültür Evi Yönetim Kurulu Başkanı Alaatin Bor, konuşma sırasında iki kez takma dişleri ağzına geldi. Bor, ilkini kolaylıkla geçiştirirken dişleri ikici kez dışarı çıkınca bu kez müdahale kameramandan geldi. Bor'un zor anları kameramanın objektifini başka dans yöne çevirmesiyle geçiştirilmiş oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*