Başkan'ın temkinli adamları!

Başkan'ın temkinli adamları!.8263
  • Giriş : 18.01.2008 / 12:10:00

Başkan adaylığını henüz açıklamayan Canaydın'ın liste hazırlamaya başladığı, şimdiden 4 ismi belirlediği iddia edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kulisler kaynıyor...
Mart ayındaki kongreye kısa süre kala, Sarı-Kırmızılı camiada kulis çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Adaylığını henüz net olarak açıklamayan Başkan Özhan Canaydın’ın listesini oluşturmaya başladığı öğrenildi. Seçime girip kazanması halinde, Canaydın’ın yeni yönetiminde yer alması kesinleşen isimlerin; Fatih Gökşen, Cengiz Özyalçın, Mehmet Helvacı ve Şükrü Ergün olduğu ileri sürüldü.

Bomba gibi isimler
Seçimdeki en belirleyici isimlerden biri de Ünal Aysal. Şimdilik yönetime girmek istemediğini birçok kez dile getiren Aysal’ın da, Canaydın’ın listesinde yer alması için bazı kişilerin adını verdiği ifade edildi: Süreyya Ciliv (Turkcell CEO’su), Ümit Özdemir (TEKFEN İnşaat Genel Müdürü), Ali Gürsoy (Ergun Gürsoy’un oğlu) ve Ali Dürüst. Özellikle Dürüst’ü, zaten Canaydın da yönetime alacaktı.

Öztürk’ün durumu
Özhan Canaydın cephesinde bu gelişmeler yaşanırken, Adnan Öztürk’ün de kulis çalışmaları içinde bulunduğu iddia edildi. Hatta Öztürk’ün adaylığını açıklamak için Canaydın’ın listesinin kesinleşmesini beklediği, gelen haberler arasında. Bu durumda Adnan Polat’ın nasıl bir tavır takınacağı ise merak konusu. Bu süre içinde, adaylığını resmi olarak dile getiren tek isim Taner Aşkın oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious