Başkentte 2 günlük elektrik kesintisi

Başkentte 2 günlük elektrik kesintisi.11762
  • Giriş : 08.04.2009 / 20:15:00

Dağıtım şebekelerinde planlanan bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 11 ve 12 Nisanda Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 11 Nisan Cumartesi günü; Beypazarı'nda, Hamzalar, Ilıman, Esertepe, Şerefhane, Diriliş, Yuvam, İnka ve Sanayi Sitesi kooperatifleri 09.00-12.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Çubuk'da, Durhasan, Kuruçay, Aşağı Kışlacık, Yukarı Kışlacık, Çat Köy, Nusratlar, Kızılören, Yeşilkent, Karagöl Dinlenme Tesisi, Karagöl Turkcell, Vodafone, Avea vericileri, Yıldırım Evci, Yıldırım Elören, Karaçam, Yıldırım Uluağaç ve Yaylak köyleri ile Kazan'da, Yazıbeyli Mahallesi'ne 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

12 Nisan Pazar günü Çankaya'da Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nın bir kısmı, Yeşilırmak Sokak ve civarı, Çubuk'da, Durhasan, Kuruçay, Aşağı Kışlacık, Yukarı Kışlacık, Çat Köy, Nusratlar, Kızılören, Yeşilkent, Karagöl Dinlenme Tesisi, Karagöl Turkcell, Vodafone, Avea vericileri, Yıldırım Evci, Yıldırım Elören, Karaçam, Yıldırım Uluağaç ve Yaylak köyleri ile Kazan'da Yazıbeyli Mahallesi'nde 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Kazan'da, İmrendi, Kumpınar ve Aydın mahalleleri, Güvenç köyü, Yeşilova ve Şirintepe kooperatifleri, Karayolları Bakım Şefliği, Ardıç Cam, Erişsan Kumpınar Şantiyesi, Peker Petrol, Kemal Türkoğlu Çelik, Sönmez Petrol, Aslanbaş Çivi, Topuz Plastik, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nin bir bölümü ve civarı 09.00-11.00 saatleri arasında elektrik alamayacak.

Suyap, Tempor, Polsaş, Metan, Rutmak, Habaş, Ölçü, Öz İnşaat, Altınordu, Karbogaz, Koçyiğit, Serkan Petrol, Ece Galvaniz, Galen Grup, Kam Beton, Lider Plastik, Gürbüz İskele, Sentez Makina, Prefi Prefabrik, Dilmensofi, Horoz Lojistik, Yünter Mühendislik, Yurtiçi Kargo, Maraşhan Lojistik, Köşk Yemek, Çim Mühendislik, Anadolu Petrol, Turkuaz Petrol, Aygersan, Örümcek İskele, İrfam, Ener Holding ve civarlarında 10.00-10.30 ile 14.30-15.00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacak.

Cepaş, Modema, Yurt Orta Sanayi, Özgür Nakliyat, Yükseliş Asansör, Timtes Arıtım Sanayi ve civarlarına 12.00-13.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*