Başkent'te çılgın koca dehşeti (2)

  • Giriş : 02.03.2006 / 00:00:00

Başkent Ankara'da bir süre önce kendisinden ayrılan eşinin evine gelen adam, kayınvalidesini evden çıkardıktan sonra eski eşini yakmak için evi ateşe verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olayda karı koca yaşamlarını yitirirken kayınvalide olay sonrası şoka girdi.
Edinilen bilgiye göre, Orhan Yılmaz (30) bir süre önce kendisinden ayrılan ve babasının evine yerleşen Burçak Yılmaz (30) ile barışmak üzere Çankaya Öveçler'deki eve geldi. Evde karısıyla tartışan Orhan Yılmaz, önce kayınvalidesi Selver Kılınç'ı dışarı çıkardı, sonra karısı Burçak Yılmaz'ı bıçaklayarak evi ateşe verdi.

Yangından kurtulmak isteyen Burçak Yılmaz, evin penceresine doğru hareket etti. Bu sırada öfkesini yenemeyen Orhan Yılmaz, yakmak istediği karısını yakalamaya çalıştı. Pencereye hareket eden Orhan Yılmaz ve Burçak Yılmaz, evin bulunduğu binanın beşinci katından yere düşerek hayatlarını kaybetti.

Olaya tanık olan kayınvalide Selver Kılınç, damadının yaşattığı dehşetin ardından şoka girdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri binadaki yangını söndürürken polis ekipleri de inceleme başlattı. Olayın şokunu yaşayan Selver Kılınç ifadesi alınmak için polis aracına bindirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious