Başkentte elektrik kesintisi

Başkentte elektrik kesintisi.11762
  • Giriş : 31.12.2008 / 20:27:00

Dağıtım şebekelerindeki bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle 3 ve 4 ocakta Ankara'nın Kazan ilçesinin bazı yerlerine elektrik verilemeyecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan yazılı açıklamaya göre, 3 Ocak Cumartesi ve 4 Ocak Pazar günleri 09.00-14.00 saatleri arası Kayı Mahallesinin bir bölümü elektrik alamayacak.

Ali Devlet, Süreyya Uzunoğlu, Hasbes Çiftliği, Orhan Evi, Apet, Osman Bağrıyanık, Ermit, HNT Beton, Karizma, Nata, Yertaş, Mataş, Özmer, Turkcell, Avea, Telsim, Paşa Mermer, Nurol, Killik mevkisi, Teknosan, Eta Makina, Ormazabal, Agat İnşaat, Bildirici Gıda, Yayla Bakliyat, Kalpen, Tekar Net Devre, TTM, Tamer Kalıp, Meliscan, Yavuz Sülüt, İntay, Soykan Depo, Kartal Oksit, Yüksel İnşaat, Denge Petrol, Özel Panel, Işıksan, Sasan, Bulaycı Gıda, Ankaş Kağıtçılık, Sönmez Kardeşler, Kolsan, Kam Beton, Saygın Makina, Kapan Kardeşler, Tamer Elektrik, Makro Market, Çağlayan Gıda, İlsa, Serdar Mühendislik ve Yılmaz Hasır Çelik'e 4 Ocak Pazar günü 07.00-08.00 ve 12.00-13.00 saatleri arası elektrik verilemeyecek.

Karizma Ahşap, Yertaş, Özmer, Ers İnşaat, Osman Bağrıyanık ve civarında da aynı gün 08.00-13.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*