Başkentte pompalı dehşet saçtı

Başkentte pompalı dehşet saçtı.9796
  • Giriş : 07.12.2008 / 15:18:00

Kar maskeli, pompalı tüfekli şehir eşkıyalarının saldırısı güvenlik kameralarına yansıdı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başkentte kar maskeli pompalı tüfekli şehir eşkıyalarının bir işyerinde gerçekleştirdiği gasp girişimi güvenlik kameralarına yansıdı.

Ankara'nın mobilya merkezi olan sitelerde akşam 20.30 sıralarında bir hırdavat satan bir işyerine gelen kar maskeli ellerinde pompalı tüfek ve tabanca bulunan şehir eşkıyaları işyerinde bulunan 2 kişiyi etkisiz hale getirdi. İşyerinde bulunan 2 ortağın karşı koyması sonucu paniğe kapılan saldırganlar ateş açarak hiç bir şey çalamadan kaçtı.

Olayla ilgili İHA muhabirine konuşan saldırıda yaralanan işyeri sahibi Murat Yarkaya'nın babası Muhsin Yarkaya akşam saat 20.30 sıralarında 4 kişinin işyerine geldiğini belirterek şehir eşkıyaların ellerinde pompalı tüfek ve tabanca olduğunu söyledi. Saldırganlardan birinin dışarıda gözcülük yaptığını diğerlerinin ise işyerini soymaya çalıştıklarını ifade etti. Yarkaya, oğlu Murat ve ortağı Erkan Öz'ün saldırganlar tarafından dövüldüğünü belirterek paniğe kapılan şehir eşkıyaların hiç bir şey alamadan kaçtıklarını ifade etti.

Polis güvenlik kameralarına yansıyan olayla ilgili soruşturma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*