Başkent'te uyuşturucu operasyonu

  • Giriş : 29.11.2006 / 00:00:00

Altındağ Kaçakçılık ve Organize Suçlar Müdürlüğü, düzenlediği operasyonda 4 kişiyi, satmak üzere hazırladıkları esrar ile birlikte ele geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaçakçılık ve Ornganize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotik Suçlar Büro Amirliği son bir hafta içerisinde düzenlediği operasyonda 26 kg esrar maddesi ile 13 bin fişek tabir edilen, içimlik esrar maddesi ile 4 şüpheliyi ele geçirdi. 'Şafak Operasyonu' adı verilen operasyonda Erol C. ve Nurettin D. isimli şahıslar iki paket halinde 1 kilo 210 gram ve satışa hazır hale getirilmiş 30 adet kağıda sarılı vaziyette 95 gram hint keneviri bitki kırıntısı ile birlikte ele geçirdi. Ayrıca operasyonda şüpheli Fahri K. ve Emrah K. isimli şahısların üzerinde ve evlerinde yapılan aramalar sonucu, satışa hazır hale getirilmiş 9 büyük poşette ve bin 903 adet küçük şeffaf poşetlerde toplam 25 kilo 151 gram hint keneviri bitki kırıntısının yanı sıra, bir adet kabzesiz 90 cm uzunluğunda çift taraflı kılıç ele geçirildi.

Yakalanan şüphelilerden Nurettin D., Fahri K. ve Emrah K. isimli şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Erol C. isimli şüpheli şahıs tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious