Basketbolda haftanın programı belli oldu

  • Giriş : 09.02.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi'de 18. hafta mücadelesi yarın saat 16:00'da oynanacak İ.T.Ü - Erdemirspor maçı ile başlayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Basketbolda haftanın toplu programı ise şu şekilde oluştu,

Türkiye Basketbol Ligi;

10 Şubat Cuma

16:00 İ.T.Ü - Erdemirspor ( Ayazağa Spor Salonu )

20:00 Beykoz - Galatasaray Cafe Crown ( R.Şahin Köktürk Spor Salonu ) NTV


11 Şubat Cumartesi

15:00 Fenerbahçe - Tuborg Pilsener ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Büyük Kolej - Tekelspor ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

16:00 Pınar Karşıyaka - Ülkerspor ( Karşıyaka Spor Salonu )


12 Şubat Pazar

16:00 Efes Pilsen - Banvit ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Mersin Bşb. - Beşiktaş Cola Turka ( Edip Buran Spor Salonu )

18:00 Darüşşafaka - Türk Telekom ( Ayhan Şahenk Spor Salonu )


Türkiye Bayanlar Basketbol Lig;

10 Şubat Cuma

14:00 Çankaya Üni. - Kayseri TED ( Arı Koleji Spor Salonu )

14:00 İstanbul Üni. - Botaşspor ( Avcılar Spor Salonu )


11 Şubat Cumartesi

16:00 Erdemirspor - Yıldırım Bld. ( Erdemir Spor Salonu )

16:00 Migrosspor - Mersin Bşb. (Pamukspor Salonu )


12 Şubat Pazar

14:00 Ceyhan Bld. - Fenerbahçe ( Ceyhan Spor Salonu )

15:30 Burhaniye Bld. - Beşiktaş Cola Turka ( Burhaniye Spor Salonu )


Türkiye Basketbol 2. Ligi;

10 Şubat Cuma

14:00 Çukurova Üni. - Kadıköy Bld. ( Çukurova Üni. Spor Salonu )


11 Şubat Cumartesi

14:00 Mülkiye - Selçuk Üni. ( Ankara Üni. Spor Salonu )

14:00 Marmaris Bld. - T.E.Dağcılık ( Marmaris Spor Salonu )

14:00 TED Kolejliler - Kepez Bld. ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

16:00 Bahçeşehir - Çanakkale Bld. ( Ahmet Cömert Spor Salonu )

16:00 Adliye - FMV Işık ( Kocaeli Atatürk Spor Salonu )

18:00 Uno İstanbulspor - Adana Bilfen Koleji ( Ahmet Cömert Spor Salonu )


12 Şubat Pazar

13:45 Pertevniyal - Vestel ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

14:00 Yeşilırmak - Yeşilyurt ( Hamit Kaplan Spor Salonu )

14:00 Ankara Basketbol - Uludağ Üni. ( Ankara Basketbol Spor Salonu )

15:00 Gaziantep - Gelişim Koleji ( Kamil Ocak Spor Salonu )

16:00 Kalaba Gençlik - İnönü Üni. ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

16:00 Aliağa Bld. - Tiregücü ( Aliağa Enka Spor Salonu )

17:00 Tofaş - Çankaya Üni. ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious