Basketbolda haftanın programı

  • Giriş : 15.03.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi'nde (TBL) 23. hafta mücadelesi 17 Mart Cuma günü oynanacak iki karşılaşma ile start alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Basketbolda haftanın toplu programı ise şu şekilde:

17 Mart Cuma

16:00 İ.T.Ü. - Fenerbahçe ( Ayazağa Spor Salonu )

20:00 Tekelspor - Galatasaray Cafe Crown ( Haldun Alagaş Spor Salonu ) NTV


18 Mart Cumartesi

15:00 Erdemirspor - Mersin Bşb. ( Erdemir Spor Salonu )

16:00 Türk Telekom - Efes Pilsen ( Ankara Atatürk Spor Salonu ) NTV

16:00 Darüşşafaka - Büyük Kolej ( Ayhan Şahenk Spor Salonu )


19 Mart Pazar

15:00 Beşiktaş Cola Turka - Pınar Karşıyaka ( Akatlar Spor Salonu ) NTV

15:00 Tuborg Pilsener - Ülkerspor ( İzmir Atatürk Spor Salonu )

16:00 Banvit - Beykoz ( Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu )

18 Mart Cumartesi

16:00 İstanbul Üni. - Yıldırım Bld. ( Avcılar Spor Salonu )

16:00 Migrosspor - Botaşspor ( Pamukspor Salonu )


19 Mart Pazar

15:00 Burhaniye Bld. - Mersin Bşb. ( Burhaniye Spor Salonu )

15:00 Ceyhan Bld. - Çankaya Üni. ( Ceyhan Spor Salonu )

15:00 Kayseri TED - Beşiktaş Cola Turka ( Kayseri Atatürk Spor Salonu )

16:00 Erdemirspor - Fenerbahçe ( Erdemirspor Salonu )

17 Mart Cuma

13:00 Yeşim - Bahçeşehir ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

13:00 FMV Işık - Oyak Renault ( FMV Işık Lisesi Spor Salonu )

18 Mart Cumartesi

14:00 Gelişim Koleji - Vestel ( Gelişim Koleji Spor Salonu )

16:00 Kepez Bld. - Çankaya Üni. ( Antalya Atatürk Spor Salonu )

16:00 Uludağ Üni. - Uno İstanbulspor ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

16:00 Yeşilyurt - Tofaş ( Yeşilyurt Spor Salonu )

18:00 Kalaba Gençlik - Adana Bilfen Koleji ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

19 Mart Pazar

15:00 Kadıköy Bld. - Yeşilırmak ( Caferağa Spor Salonu )

16:00 Aliağa Bld. - Marmaris Bld. ( Aliağa Enka Spor Salonu )

16:00 Gaziantep - Çukurova Üni. ( Kamil Ocak Spor Salonu )

17:00 Ankara Basketbol - Mülkiye ( Ankara Basketbol Spor Salonu )

18:00 Tiregücü - İnönü Üni. ( Tire Spor Salonu )

20 Mart Pazartesi

14:00 T.E. Dağcılık - Adliye ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

16:00 Pertevniyal - Çanakkale Bld. ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious