Basketbolda haftanın programı...

  • Giriş : 01.02.2006 / 00:00:00

Türkiye Basketbol Ligi'nde geçtiğimiz hafta hava muhalefeti nedeniyle verilen aranın ardından 17. hafta mücadelesi 3 Şubat Cuma günü Galatasaray Cafe Crown-Beşiktaş Cola Turka maçı ile start alacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Basketbolda haftanın toplu programı ise şu şekilde oluştu,

Basketbol 1. Ligi

3 Şubat Cuma

20:00 Galatasaray Cafe Crown - Beşiktaş Cola Turka ( Ahmet Cömert Spor Salonu ) NTV


4 Şubat Cumartesi

14:00 Efes Pilsen - İ.T.Ü ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

16:00 Ülkerspor - Tekelspor ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Erdemirspor - Büyük Kolej ( Erdemir Spor Salonu )


5 Şubat Pazar

16:00 Banvit - Pınar Karşıyaka ( Kara Ali Acar Spor Salonu )

16:00 Fenerbahçe - Darüşşafaka ( Abdi İpekçi Spor Salonu ) NTV

16:00 Beykoz - Tuborg Pilsener ( R. Şahin Köktürk Spor Salonu )


6 Şubat Pazartesi

18:00 Türk Telekom - Mersin Büyükşehir Belediyespor ( Ankara Atatürk Spor Salonu )


Bayanlar Basketbol Ligi

3 Şubat Cuma

14:00 Çankaya Üni. - Erdemirspor ( Arı Koleji Spor Salonu )


4 Şubat Cumartesi

14:00 Botaşspor - Burhaniye Bld. ( Yüreğir Spor Salonu )

14:00 Yıldırım Bld. - Migrosspor ( Çekirge Spor Salonu )

17:00 Fenerbahçe - İstanbul Üni. ( Caferağa Spor Salonu )


5 Şubat Pazar

14:00 Kayseri TED - Ceyhan Bld. ( Kayseri Atatürk Spor Salonu )

15:00 Beşiktaş Cola Turka - Mersin Bşb. ( Akatlar Spor Salonu )


Basketbol 2. Ligi

4 Şubat Cumartesi

14:00 Selçuk Üni. - Oyak Renault ( Selçuk Üni. 19 Mayıs Spor Salonu )

14:00 İnönü Üni. - Uno İstanbulspor ( İnönü Üni. Spor Salonu )

15:00 Vestel - Bahçeşehir ( Manisa Atatürk Spor Salonu )

16:00 FMV Işık - Marmaris Bld. ( FMV Işık Lisesi Spor Salonu )

16:00 Yeşilyurt - Çukurova Üni. ( Yeşilyurt Spor Salonu )


5 Şubat Pazar

11:45 Pertevniyal - Gaziantep ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

13:45 T.E.Dağcılık - Tiregücü ( Abdi İpekçi Spor Salonu )

14:00 Yeşilırmak - Çankaya Bld. ( Hamit Kaplan Spor Salonu )

15:00 Kadıköy Bld. - Gelişim Koleji ( Caferağa Spor Salonu )

16:00 Yeşim - TED Kolejliler ( Bursa Atatürk Spor Salonu )

16:00 Ankara Basketbol - Adana Bilfen Koleji ( Anakara Basketbol Spor Salonu )

16:00 Kepez Bld. - Tofaş ( Antalya Atatürk Spor Salonu )

18:00 Uludağ Üni. - Mülkiye ( Bursa Atatürk Spor Salonu )


6 Şubat Pazartesi

16:00 Kalaba Gençlik - Aliağa Bld. ( Ankara Atatürk Spor Salonu )

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious