Başkomiser intihar etti, geriye 3 mektup kaldı

  • Giriş : 11.04.2007 / 00:00:00

Ankara Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı’nda görevli Ercüment Marancı (33) evinde kafasından vurulmuş olarak bulundu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopside Marancı’nın intihar ettiği el svaplarında yapılan araştırma sonunda kesinleşti. Yeni gelen polislere eğitim veren Marancı’nın intihar edenlerin cesedinin dağınık olduğunu bildiği için böyle bir görüntü yaratmamak için kendisinin intihar etmeden önce özellikle ayaklarını bağladığı sonucuna varıldığı açıklandı.

Marancı’nın 3 yaşındaki kızına ve eşine hitaben ayrı ayrı mektuplar yazdığı ayrıca kime hitaben yazdığı tespit edilemeyen bir mektubunun daha olduğu belirtildi. Marancı’nın, eşine yazdığı mektupta, onu çok sevdiğini anlatarak, “Artık seni son kez terk ediyorum. Beni affet” dediği, 3 yaşındaki kızına yazdığı mektupta ise “Beni nasıl affedeceğini bilmiyorum kızım. Sakın üzülme” şeklinde ifadelere yer verdiği öğrenildi. Marancı’nın kime hitaben yazdığı son mektupta da, “Hiç kimse bana verdiği sözde durmadı. Meğer düşenin dostu olmuyormuş” gibi ifadelerin yer aldığı bildirildi.

Bankacı olan eşinin tayininin Adana’ya çıkması üzerine hem ailevi hem de ekonomik sıkıntılar çektiği öğrenilen Marancı’nın bu nedenle bunalıma girdiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious