Başkomiserin katili cezaevinde

Başkomiserin katili cezaevinde.6239
  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

Cinayet Büro Amir Yardımcısı Erkan Ataman'ı öldüren Tolunay B. “yaralama ve kasten adam öldürme”, olay anında yanında bulunan Cüneyt P. de “ruhsatsız silah bulundurmak” suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Güvenlik nedeniyle Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince sabah saatlerinde Ankara Adalet Sarayına getirilen zanlılar, Adli Tıp Kurumu'nda sağlık kontrolünden geçirildi. Daha sonra Cumhuriyet Savcısı İlhan Ayaz tarafından sorgulanan Tolunay B. ve Cüneyt P., tutuklanmaları istemiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.

Ankara Nöbetçi 10. Sulh Ceza Mahkemesine çıkarılan Tolunay B. “yaralama ve kasten adam öldürme”, Cüneyt P. ise “ruhsatsız silah bulundurmak” suçlarından tutuklandı. Tolunay B, daha önce karıştığı başka bir “silahla yaralama” olayı nedeniyle Cumhuriyet Savcısı Lütfü Karakuş tarafından sorgulandı.

Zanlılar, sorgularının ardından cezaevine gönderildi. Zanlılara adliyeye gelirken çelik yelek giydirildiği ve adliyeye giriş ve çıkışlarında çevik kuvvet ekiplerinin yoğun güvenlik önlemleri aldığı görüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious