Batman şartlı olarak serbest bırakıldı

Batman şartlı olarak serbest bırakıldı.11401
  • Giriş : 22.07.2008 / 21:54:00

Batman filmlerinin son serisi "Kara Şövalye"de Batman rolünü canlandıran İngiliz oyuncu Christian Bale, Londra'da gözaltına alınmasından birkaç saat sonra şartlı olarak serbest bırakıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İngiliz basınına göre, 34 yaşındaki aktör, Londra'nın merkezindeki Dorchester otelindeki odasında annesi ve kız kardeşine saldırmakla suçlanıyordu.

Scotland Yard'dan yapılan açıklamada, "34 yaşındaki bir erkeğin, Londra'da karakola çağrıldığı ve saldırı suçlamaları nedeniyle şu an gözaltına bulunduğu" ifade edilmişti.

İngiliz polisinin yeni açıklamasında, "34 yaşındaki bu kişinin genişletilmiş soruşturma sonuçları gelen kadar serbest bırakıldığı ve eylül ayında yeniden karakola çağrılacağı" belirtildi.

İngiliz Press Association ajansına göre Christian Dale, Mercedes marka bir otomobille Londra'daki Belgravia karakolundan ayrıldı.

Yönetmenliğini Christopher Nolan'ın yaptığı ve 185 milyon dolara mal olan "Kara Şövalye" filminde Christian Bale (Batman), başrolü, aldığı aşırı dozdaki uyuşturucudan 28 yaşında hayatını kaybeden Heath Ledger (Joker) ile paylaşmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*