Batman valisi baba ile kızı barıştırdı

Batman valisi baba ile kızı barıştırdı.19478
  • Giriş : 30.12.2008 / 22:45:00

Batman valisi Dr.Recep Kızılcık kız meselesi yüzünden küskün olan kız ve babasını 5 yıl aradan sonra barıştırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Batman Hürriyet mahallesinde ikamet eden Berfin Çağlayan,5 yıl önce ailesinin rızası olmadan sevdiği gence kaçan genç kız ve ailesi arasında başlayan küskünlük Batman Valisi Dr. Recep Kızılcık'ın araya girmesiyle son buldu.Berfin Çağlayan,ailesiyle barışmak için denemediği yol ve araya sokmadığı kimse kalmadı.

En son olarak kapı komşusuna ziyarete gelen Batman Valisi Dr.Recep Kızılcık'a özel görüşme isteminde bulundu.Bunun üzerine Vali Kızılcık,bu görüşme isteğini kabul ederek, Berfin Çağlayan'ı makamında kabul ederek sorununu dinledikten sonra, Berfin Çağlayan'ın babası M.Emin Saçan'la irtibata geçerek bu dargınlığın giderilmesi için ricada bulundu.

Baba M.Emin Saçan,Vali Kızılcık'ın bu ricasını kırmayarak 5 yıl öz kızıyla dargınlığına son verdi.Batman Valisi Dr.Recep Kızılcık,Hata yapmanın insanlara mahsus olduğunu belirterek, Büyüklerinde affedici olduğunu vurgulayarak,Berfin'in babası M.Emin Saçan'a “ Hata yapmayanlar ancak peygamberlerdir, Berfin kızımız çok akıllı kendini çok güzel ifade edebilen bir insan böyle bir kızınız olduğu için gurur duymanız lazım,bu cesaretinden dolayı kendisini kutluyorum.Berfin bana bu barışma teklifinde bulunduğu zaman tereddüt etmeden kabul ettim,Bizi kırmadığınız için teşekkür ederim ”dedi.

Daha sonra Berfin Çağlayan ağlayarak 5 yıldır konuşmadığı anne ve babasının elini öperek kendisini affetmelerini istedi. Berfin ailesiyle uzun uzun sarılarak ağlayıp hasret giderdi. Barışmadan sonra Batman valisi Dr.Recep Kızılcık beraberinde getirdiği baklavayı ailece yiyerek olayı tatlıya bağladı.

HABER7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*