Batman'da AKP'ye 400 kişi katıldı

Batman'da AKP'ye 400 kişi katıldı.8092
  • Giriş : 24.11.2008 / 21:44:00

Yaklaşan yerel seçimler öncesi DTP'nin en güçlü olduğu bölgelerden biri olan Batman Hasankeyf'te bugün 400 kişinin Ak Parti'ye geçtiği açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yaklaşan yerel seçimler öncesi AK Partiye katımlılar başladı. 15 gün önce AK Partiye katılan Batman Hasankeyf Belediye Başkanından sonra tarihi antik kentte bu gün 400 kişilik bir grup AK Partiye iltihak etti.

TÖREN DÜZENLENDİ

Bu gün tarihi antik kent Hasankeyf'te AK Parti ilçe başkanlığı tarafından bir tören düzenlendi. Törene AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve aynı zamanda Batman Koordinatörü Ali Mufit Yetkin, İl Başkanı Ömer El, Hasankeyf Belediye Başkanı A.Vahap Kusen, Hasankeyf İlçe Başkanı Şirin Bıçakçı, Batman Merkez İlçe Başkanı Diyaettin Uçar, İl Genel Meclis Başkanı A.Kadir Demir ve çok sayıda partili katıldı.

Törende bir konuşma yapan Şanlıurfa Milletvekili Ali Mufit Yetkin “Yapmış olduğumuz olumlu icraatlar sonucu partimize her geçen gösterilen ilgi ve alaka daha da artmaktadır. Bunun bir göstergesi de bugün Hasankeyf'te olan siz değerli katılımcılarsınız. Katılımızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*