Batman'da kaçak silah operasyonu

Batman'da kaçak silah operasyonu.14258
  • Giriş : 08.01.2009 / 18:35:00

Batman kent merkezinde kaçak silah ihbarını alan polis operasyon düzenledi. Operasyonda 1 adet Kaleshnikov ile 7 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Batman Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize suçlar şube Müdürlüğü tarafından alınan bir ihbarın değerlendirilmesi sonucu düzenlene operasyonda uzun namlulu silah, ruhsatsız tabanca ile uyuşturucu hap ele geçirildi.

Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğü kaçakçılık ve Organize suçlar şube müdürlüğünden yapılan açıklamada “bir ihbarın değerlendirilmesi sonucu “E.Ö isimli şüpheli şahısın ikametinde çok sayıda silah bulundurduğu bunu üzerine şüpheli şahısın ikametinde yapılan aramada;

1 adet kalashnikov marka uzum namlulu silah, 3 adet çeşitli çap ve modellerde ruhsatsız tabanca, 7 adet ruhsatsız silahlara ait şarjör, 93 adet ait silahlara ait çeşitli çaplarda fişek,500 adet uyarıcı özelliği bulunan değişik markalarda gümrük kaçağı hap, ele geçirilmiş olup E.Ö. isimli şüpheli şahıs hakkında, silah ve mühimmat kaçakçılığı yapmak ve 5607 SKM suçundan tahkikat evrakı hazırlanarak, adli mercilere sevk edilmiştir.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*