Batman'da kapkaç dehşeti

  • Giriş : 08.05.2007 / 00:00:00

2 kapkaççı, genç kadını tekmeleyip yere yatırdıktan sonra bıçaklayıp kolundaki 5 altın bileziği aldı. Kapkaççılar kaçarken, hastanede ameliyat edilen Songül Arı'nın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

BATMAN'da, ilköğretim öğrencisi oğlunu okula bırakıp evine dönen 24 yaşındaki Songül Arı'nın önünü kesen 2 kapkaççı, genç kadını tekmeleyip yere yatırdıktan sonra bıçaklayıp kolundaki 5 altın bileziği aldı. Kapkaççılar kaçarken, hastanede ameliyat edilen Songül Arı'nın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.
Fatih Mahallesi'nde oturan Songül Arı, dün sabah 7 yaşındaki ilköğretim 1'inci sınıf öğrencisi oğlu Mehmet Emin'i okuluna bıraktıktan sonra evine dönmek için yola çıktı. 14'üncü Sokak'ta yürüyen Songül Arı'nın önünü kesen 2 kişi, kolundaki bilezikleri istedi. Songül Arı, bileziklerini vermek istemeyince, 2 saldırgan, genç kadını tekmeleyerek yere düşürdü, daha sonra saldırganlardan biri üzerinde taşıdığı bıçağı çekerek Arı'nın 2 kez karnına sapladı. Kapkaççılar, yerde acılar içinde kıvranan Arı'nın kolunda bulunan 5 altın bileziği alıp kaçtı. Çevredekiler tarafından hastaneye kaldırılan Songül Arı, hemen ameliyata alındı. Arı'nın hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.
Yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamayan Arı, ölüm korkusu yaşadığını söyledi. Evine dönerken iki kişini yoluna kestiğini belirten Arı, “Benden kolumdaki bilezikleri istediler, vermeyeceğimi söyleyince tekmeleyemeye başladılar. Aldığım darbelerle yere düşünce bu kez bıçakladılar. Daha sonra kolumdaki bilezikleri alıp kaçtılar. Kapkaççıları görsem mutlaka tanırım. Onların yakalanıp cezalandırılmasını istiyorum. Bugün berim başıma gelenler yarın başkasına da yapılır. Öleceğim diye çok korktum'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious