Batman'da kapkaççı dehşeti!

  • Giriş : 08.05.2007 / 00:00:00

Batmanda çocuklarını okula bıraktıktan sonra eve dönen kadının önünü kesen 2 kapkaççı, kolundaki bilezikleri aldıkları kadını bıçaklayıp kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Olay, Fatih Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2 çocuk annesi Songül A. (23), ana sınıfında okuyan çocukları M. Emin (6) ve Sema A.'yı (5) okula bıraktıktan sonra eve döndü. Evine 20 metre kala sokakta 2 kapkaççı tarafından önü kesilen Songül A., kolunda bulunan 5 bileziği almak isteyen kapkaççılara direnince, tartaklandı. Gündüz vakti sokak ortasında bileğindeki 5 bileziği alan kapkaççılar, genç kadını daha sonra bıçaklayıp olay yerinden kaçtı.

Vücuduna aldığı iki bıçak darbesiyle ağır yaralanan iki çocuk annesi Songül A., 20 dakika yerde yattıktan sonra kendi imkanıyla eve kadar gitmeyi başardı. Komşusu tarafından kanlar içinde bulunan Songül A., Batman Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Aşırı kan kaybeden Songül A., yapılan ilk müdahaleden sonra durumunun ağır olması nedeniyle Özel Batman Hastanesi'ne kaldırıldı. Ağır yaralı kadın, eşine haber verildikten sonra Batman Hastanesi'nde ameliyata alındı.

Songül A.'nın yakınları kapkaççılara lanetler okurken, polis olay yerinden kaçan iki kapkaççının peşine düştü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious