Batman'da Manga coşkusu

Batman'da Manga coşkusu.14647
  • Giriş : 14.07.2008 / 14:49:00

Hürriyet Treni'nin önceki gün Batman TCDD garına çıkarma yapmasının ardından gece de 20 bini aşkın izleyici, 1.5 saat süreyle konser veren Manga grubuna eşlik etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hürriyet Gazetesinin TCDD ile ortaklaşa düzenlediği 'Hürriyet Hakkımızdır, Tren Özgürlüktür' projesi kapsamında Batman'a gelen Hürriyet treni, bir dizi etkinlikle Batmanlılarla buluştu. Pazar gecesi saat 21.00'den sonra Kine Em parkında toplanan 20 bini aşkın topluluğa unutulmaz dakikalar yaşatan rock müziğinin ünlü grubu Manga, büyük ilgi gördü.

Hürriyet Kurumsal İletişim Direktörü Temuçin Tüzecan, Manga grubunun Batman'ı severek tercih ettiğini ifade ederek, "Hürriyet treni adeta bir köyü andırıyor. 80 kişilik ekibiyle gittiği her gara bir başka güzellik getiriyor. İşin doğrusu trenimizin bu denli ilgiyle karşılaşacağını beklemiyorduk.''

''Manga grubu gezi güzergahımız da Batman'ı görünce konser teklifi tamamen onlardan geldi ve seve seve Batman'da konser vereceklerini söylediler. Bizde bu önerilerinden keyif aldık. Sıcak bir havanın ardından akşam serinliğinde Batmanlılar, Manga ile şenlendi" dedi.

Manga grubu, Güneydoğu'da ilk kez konserini Batman'da düzenlediklerini ifade ederek, "Güneydoğu'nun sıcak ilinde muhteşem izleyici topluluğunu karşımızda görünce inanamadık. Burada konser vermek de bizim için ayrı bir heyecan oldu. Bundan böyle de buradan gelecek her davete gelmeye hazırız" dediler.

İlk kez Batman'a gelen Manga grubunu görmekten keyif duyduklarını belirten Batmanlı bazı gençler, "Hürriyet trenin gezi güzergahındaki garlar arasında Batman'da konser vermesi bizi bir hayli mutlu etti. Çünkü ilk kez Manga'yı Batman'da gördük. Manga'yı izlemek de bizim için bir başkaydı" diye konuştular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*