Batman'da polisle halk kaynaşması

Batman'da polisle halk kaynaşması.30222
  • Giriş : 11.04.2008 / 13:20:00

Batman'da polis teşkilatının kuruluşunun 163. yıldönümü dolayısıyla polisler gönüllerince eğlendi. Vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği şenliklerde polis vatandaşlarla halay çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Batman'da Polis Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen 10 Nisan Şenlikleri renkli görüntülere sahne oldu. Şehit Hakan Kara Polis Lojmanlarında düzenlenen şenliklere ilgi büyüktü. Emniyet mensupları ve ailelerinin yanı sıra protokol üyeleri ve vatandaşların katıldığı şenlikte polis halk dayanışmasının güzel bir örneği sergilendi. Çiftetelli ve değişik oyunlarla gönüllerince eğlenen emniyet mensupları daha sonra davul zurna eşliğinde vatandaşlarla birlikte halay çekti.

Programın sonunda halaya katılan Emniyet Müdürü Arif Öksüz ve protokol üyeleri geceye renk kattı. Gecede verilen yemekte ise emniyet teşkilatını tanıtıcı slayt gösterisi yapıldı. Müzik, palyaço gösterisi ve eşya standlarının yer aldığı şenlik havai fişek gösterisi ile son buldu.

Geleneksel hale gelen 10 Nisan şenliklerinde gönüllerince eğlenen çocuklar, duygu ve düşünlerini Emniyet müdürüne gönderdikleri mektuplarda dile getirdi.

Şenlik boyunca konuklarla tek tek ilgilenen Emniyet Müdürü Arif Öksüz, 10 Nisan şenlikleri ile polis vatandaş kaynaşmasının güzel bir örneğini sergilediklerini belirterek, şenlikle ilgili özellikle çocuklardan aldıkları mektuplardan duygulandıklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious