"Battlefield: Bad Company" Türkiye'de

  • Giriş : 03.07.2008 / 12:50:00

Bir Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS) stüdyosu olan EA Digital Illusions CE AB (DICE) merakla beklenen oyunları Battlefield: Bad Company'nin Türkiye'de satışına başlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Oyun Kuzey Amerika’da 25 Haziran, Avrupa’da ise 27 Haziran tarihinde raflardaki yerin almıştı.

Türkiye'de PS3 formatında çıkan oyunda oyuncular kurallara uymaktansa kendi ceplerini doldurmayı tercih eden askerlerden oluşan ‘B’ grubuna katılacaklar.

Oyun hakkında

Tek kişilik seferi oyuncuları dramatik Avrasya çatışmasının içine bırakıyor.

Dört kişiden oluşan bir birimin parçası olan oyuncular savaş içinde kendi savaşlarını yaşarken kişisel amaçları uğruna her şeyi riske atacaklar.

Kendine has dramatik hikâye örgüsü içinde Battlefield: Bad Company oyuncuları geleneksel cephelerden uzaklaştırarak ülkelerinin minnettarlığının yeterli olmadığına karar veren bir grup asi askerle birlikte çılgın bir yolculuğa götürecek.

Battlefield: Bad Company’nin sinematik tek kişilik deneyimi serinin efsanevi çoklu oyuncu oyununun özgürlüğünü ve yoğunluğunu her şeyin yok edilebilir olduğu dinamik dünya ile birleştiriyor.

Oyuncular diledikleri kadar cesur ve yenilikçi olabilecekler, zorlukları beklenmedik şekillerde aşabilecek ve uyum sağlayabilecekler. Bir duvarı havaya uçurarak keskin nişancı mevzisi yaratabilecek veya tanklarını küçük bir evin üzerinden geçirebilecekler.

Sürekli değişen savaş alanı oyuncuların, takım arkadaşlarının ve düşmanların adapte olmalarını gerektirecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious