Batuhan'a Almanya'dan da talip var

Batuhan'a Almanya'dan da talip var.11463
  • Giriş : 29.12.2008 / 10:43:00

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Batuhan Karadeniz paylaşılamıyor. Mustafa Denizli, fazla şans vermediği genç oyuncunun kiralanması yönünde karar verince yurtiçi ve yurtdışından birçok teklif geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ve Antalyaspor'un hocası Mehmet Özdilek'in takımlarında görmek istediği golcü oyuncu için, Almanlar da devreye girdi.

Beşiktaş'ın kiralık verme kararının ardından en ciddi teklifi Bundesliga'nın güçlü takımlarından Hamburg yaptı. Geçen sezondan bu yana Batuhan'ı takip ettiği belirtilen Hamburg'un, genç futbolcuyu önce kiralayıp sonra bonservisiyle birlikte almayı düşündüğü öğrenildi. Batuhan için Hamburg dışında Köln ve Hoffenheim takımlarının da devrede olduğu ifade edildi.

Hoffenhaim'ın, kadrosundaki Türk futbolcuların ve o bölgede yaşayan Türklerin desteğini almak sebebiyle Batuhan'ı transfer etmek istediği öğrenildi. Batuhan ise kendisi için Futbol oynamanın önemli olduğunu belirterek, "Beşiktaş'ta bu şansı bulamayacaksam kadrosunda yer alabileceğim bir takıma gitmem daha doğru olacak." ifadelerini kullandı.

Bobo'yu satsaytık, Baros'u alacaktık

Beşiktaş eski Menajeri Sinan Engin, sezon başında Bobo'yu satma imkanları olsaydı forvet olarak ilk düşündükleri ismin Milan Baros olduğunu söyledi. Bu arada Mustafa Denizli, Ali Tandoğan ve Seriç'e kendilerine takım bulmalarını istedi. Ayrıca ülkesinden dönmeyen Eduardo Cisse'ye para cezası kesilmesine karar verildi.

Demirören: 2010 yılında yine adayım

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Kanaltürk'te canlı yayına katılarak istifa etmeyeceğini ve 2010 yılında da başkanlığa aday olacağını söyledi. Beşiktaş'ın menfaatleri için babasıyla bile kavga edeceğini vurgulayan Demirören, yönetim kurulu içinden dışarıya bilgi sızdırılmasının da hesabını soracağını kaydetti. Alex, Necati Ateş, Ümit Karan ve Fatih Tekke gibi isimlerle ilgilenmediklerini ifade eden Başkan, gelecek sene için de Eric Gerets'le görüşmediklerini söyledi.

Zaman

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*