Bayan doktora başhekim dayağı!

Bayan doktora başhekim dayağı!.8647
  • Giriş : 17.01.2009 / 07:49:00
  • Güncelleme : 16.01.2009 / 23:57:54

Patoloji Servisi doktorlarından Dilek Yavuzer, önceki gün mesai saatine trafik yoğunluğundan dolayı geç geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bu sırada 15 kişilik bir ekiple denetimde olan Başhekim Yavuz Özertürk, bayan doktoru geç geldiği için personel içinde azarlamaya başladı. Bunun üzerine bayan doktor Dilek Yazıcıoğlu Yavuzer, "Bana hakaret edemezsiniz. İdare prosedür ne ise uygulayın" diyerek uyarıda bulundu. Bu atışma kısa sürede karşılıklı hakaretlere dönüşünce, Başhekim Yusuf Özertürk sinirlerine hakiem olamayarak kadın doktora saldırdı ve tokatlamaya başladı.

Ne olduğunu anlamayan Yavuzer kendisini korumak istese de başarılı olamadı ve başhekim tarafından onlarca personelin önünde yumruklu ve tokatlı saldırısı dakikalarca devam etti. Kadın doktor saldırı sonrası tedavi altına alınırken, Başhekim Özertürk ise kalp spazmı geçirdiği gerekçesiyle yoğum bakım ünitesine kaldırıldı..

Kadın doktorun başhekim tarafından dayak yemesi hastane personeli arasında da infiale neden oldu. Personelin bugün bir saat iş bırakacağı ve hastane bahçesinde başhekim Yusuf Özertürk'ü protesto edip istifaya davet edeceği yönünde bilgiler geliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*