Bayan taraftara maç ücretsiz

Bayan taraftara maç ücretsiz.17867
  • Giriş : 22.01.2008 / 19:05:00

Bank Asya 1. Lig'de yer alan Elazığspor'da, kulüp basın sözcüsü Galip Belhan, Giresunspor maçının bilet fiyatlarının yeniden düzenlendiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galip Belhan, Elazığspor Kulübü Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, yönetim kurulunun, kulüp başkanı Suat Öztürk başkanlığında toplandığını belirterek, kimi kararlar alındığını kaydetti.

Hafta sonundaki Giresunspor maçının 6 puanlık bir mücadele olacağını ifade eden Belhan, bundan sonra alacakları her 3 puanla bir sıra yukarı çıkarak rakiplerini aşağı çekeceklerini savundu.

Elazığspor'un yanında 12. adam olan taraftara çok ihtiyaçları bulunduğunu, Elazığspor seyircisinin bu anlamda vefalı olduğunu ifade eden Belhan, şunları kaydetti:

''Yönetim kurulumuz, aldığı kararla bilet fiyatlarını kale arkası için 2, maraton tribünü için 5 ve kapalı tribün için ise 10 YTL olarak yeniden belirledi. Ayrıca bayan taraftarlarımız maçlara ücretsiz olarak gelebilecek. Onları davet ediyoruz. Bayan taraftarlarımız 16 nolu kapıdan geçecektir. Bundan böyle bilet fiyatları her maç için hafta başında yeniden belirlenecek.''

Protokol tribününde koltukların numaralı olduğunu, bunların Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürlüğü ve Elazığspor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından konuklara ayrıldığını ifade eden Belhan, ''Misafirler ve davetiyesiz olarak oturanların zor durumda kalmamaları için kendilerine ait yerlerde oturmaları konusunda gerekli özenin gösterilmesini bekliyoruz'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious