Bayanlara özel internet kafe ilgi görüyor

  • Giriş : 05.11.2006 / 00:00:00

Balıkesir'in Edremit ilçesinde yeni hizmete giren bayanlara özel internet kafe, bayan müşterilerin ilgisini çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edremit ilçesi Soğanyemez Mahallesi Sıtkı Paşa Caddesi üzerinde bayanlar için özel olarak hazırlanan internet kafeye bayanların eşleriyle birlikte gelemeyeceğini, sadece çocuklarıyla gelebileceğini belirten Otantik İnternet Cafe işletmecisi Sinem İnce, "Amacımız bayanlara rahat bir ortam yaratmak istedik. Onun için bayanlara özel bir internet kafe yaptık. Böyle bir kafeyi sanırım körfezde ilk olarak biz başlatmış olduk. Buraya gönül rahatlıyla gelen bayan arkadaşlar, burada istedikleri gibi internette girebiliyorlar. Karınları acıktığı zamanda yine bayanlar için özel olarak yapılan kafe kısmımızda yöresel ve aperatif yemeklerini yiyebiliyorlar." dedi.

Sabah 09.00 ile akşam 21.00 saatleri arası açık olan kafede 14 bilgisayar bulunduğunu ve günün her saati yöresel ve aperatif yiyecek servisi yapıldığını söyleyen İnce, "Bunları biz sembolik rakamla sadece 1 YTL'den servis yapıyoruz. Bayanlar eşleriyle gelemezler, sadece çocuklarıyla gelebilirler. Amacımız isteğe bağlı yiyeceklerle otantik dekorasyonlu ortamda hizmet etmek" diye konuştu.

Görümcesi Ayşegül İnce ile birlikte işlettiğini belirten Sinem İnce, kafedeki yemekleri görümce Ayşegül İnce'nin yaptığını belirtti.

Otantik İnternet Cafe'de müşterilere sunulan yöresel ve aperatif yiyecekler arasında mantı, gözleme, sigara böreği, ağunya mantıları 1 YTL'den, tatlılar ise 1.5 YTL'den müşterilere servis yapılıyor.

Öte yandan bayanların kafede rahat bir şekilde kabul günü veya yaş günlerini yapabilecekleri bir ortamın da olduğunu belirten Sinem İnce, "Bu konuda çok iddialıyız." dedi.

Ortamdan memnun olduklarını ifade eden kafenin bayan müşteriler ise, "Başka kafelerde rahatça hareket edemiyorduk. Ama böyle bir yerin olması biz bayanlar için çok iyi oldu." dediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious