Baykal, Malatya'da stres attı

  • Giriş : 30.06.2006 / 00:00:00

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Malatya'da stres attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

2 günlük gezi kapsamında Malatya'ya gelen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, gezisinin son durağı olan Pütürge ilçesinde partililerle stres attı.

İlk önce bir kayısı bahçesinde mola veren CHP Genel Başkanı Baykal, burada ağaç dalından kopardığı kayısıları yiyerek partililere ve basın mensuplarına ikram etti.

Kayısı molasının ardından kısa bir süre sonra bir mola daha veren partililer burada CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu tarafından ikram edilen karpuzu afiyetle yedi.

Parti otobüsünde ikram edilen karpuzu yiyen Genel Başkan Deniz Baykal ise burada otobüsten inmedi. Karpuz molasında sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Milletvekili Aslanoğlu, parti otobüsünden yükselen türkü eşliğinde halay çekti.

Verilen molaların ardından Pütürge ilçesine geçen Deniz Baykal, burada partililere yaptığı konuşmanın ardından, kendisine ikram edilen erik ve dutun tadına baktı.

Pütürge gezisinde yoğun gündemin yorgunluğunu üzerinden atan Deniz Baykal, 2 günlük gezisinin ardından havayoluyla Malatya'da ayrılarak İstanbul'a gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious